BIO-DEM Moraza 4 Caminos Viura
OverzichtOrange Wine uit de Rioja. Biologisch, met schilcontact. Tikje tannine geeft hem karakter. Aroma's van sinaasappelschil en steenfruit. Spannend bittertje op het eind. Spring gerust hiermee in het diepe!
Uiteraard kan er geen Orange wine ontbreken in het portfolio van de biologische-dynamische Bodegas Moraza. Noblesse oblige! Alle vinkjes kunnen gezet worden: Biologisch-dynamisch, paar dagen schilcontact, geen toevoegingen, spontane vergisting en van 40 jaar oude Viura stokken.
De schilinweking geeft hem zijn delicate kleur en licht hartige aroma's. Super verfrissend met tonen van abrikoos en perzik met sinaasappelschil en bitters.
Orange wine past goed bij hartige gerechten, zoals gegrilde groenten, kazen en vleeswaren. Het wordt vaak geserveerd op kamertemperatuur of zelfs iets warmer dan normaal, om de complexe smaken beter tot hun recht te laten komen.