BIO-DEM Eymann Vom Löss Weissburgunder

Artikel 8 van 159
11,90 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

Biodynamische pleaser Pinot Blanc uit het warme Pfalz.

Rond, geen rafelrandje. Abrikoos, appeltje, amandel. Gewoon lekker.

Een Biodynamisch Pinot Blanc uit het warme Pfalzklimaat. Geen wonder dat dit een romige structuur heeft.  Verfijnde geur van cakebeslag, abrikoos en mirabel, wat amandel. Rijpe en gedroogde appeltjes komen daar in de smaak bij. Matige zuren dragen hier zeker bij aan de rondheid en het gemakkelijke karakter. Tegelijkertijd geeft de lichte tinteling hem een zekere levendigheid.

De Weissburgunder is wel een allemansvriend en voegt zich vaak en goed.

Gaat lekker bij de borrel of receptie. Doorschenken bij de warme Hollandse witte asperges of geroerbakte groene met tijm en limoendressing.

Vragen

Vragen?

Bent u op zoek naar een bepaalde wijn, heeft u meer flessen nodig dan op voorraad zijn, of heeft u een andere vraag?

Kijk dan op onze pagina met veel gestelde vragen, of stuur een mailtje met uw vraag naar info@vinodimarco.nl

Geschenkpakket

 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Bezoek ook de winkel:  

Voorstraat 425 te Dordrecht

Wijnstreken

Blog

 

Nieuwe aanwinst bij Vino di Marco: Segreto di Vigne

Goed nieuws voor liefhebbers van Italiaanse wijnen: Vino di Marco is de allereerste winkel in Nederland die de wijnen van Segreto di Vigne mag verkopen! 

-lees verder-

© 2020 - 2026 Vino di Marco | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.