Kiwi Cuvée Shiraz

Vorige Artikel 61 van 66 Volgende
5,99 (inclusief btw)
Voorraad 7 stuks

100% Shiraz

Soepele Franse Shiraz met een heldere kleur. In de geur en smaak veel vers donker fruit (cassis, bramen). Ook met een snufje kruidigheid die de wijn pit geeft. De wijn is zacht en rond.

Spijs & moment
Een Zuid-Frans stoofpotje met tijm en rozemarijn, gegrilde spareribs van de barbecue, chili con carne, gekruid lamsvlees, een pittige linzensoep of een broodje gyros. Bij een Shiraz met wat kruidigheid of pittigheid, dien je een gerecht met een vergelijkbaar karakter op.

Past goed bij: chili con carne, pittige maaltijd soep, gekruid lamsvlees, gyros

 

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#7B1111 show=yes view=slider amount=6 width=manual width_amount=185px height=250px interval=5000 language=nld]

Vragen

Vragen?

Bent u op zoek naar een bepaalde wijn, heeft u meer flessen nodig dan op voorraad zijn, of heeft u een andere vraag?

Kijk dan op onze pagina met veel gestelde vragen, of stuur een mailtje met uw vraag naar info@vinodimarco.nl

Geschenkpakket

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Bezoek ook de winkel:  

Voorstraat 425 te Dordrecht

Wijnstreken

Blog

 

Deze wijnen zijn onmisbaar voor een geslaagde barbecue

De zon schijnt, het is vakantietijd en je nodigt vrienden of familie uit. De barbecue gaat aan en samen genieten jullie van een heerlijke zomeravond. Bij een barbecue komen er vaak zoveel verschillende smaken voorbij, dat het lastig lijkt om een goede wijn uit te zoeken die met veel van deze smaken samengaat. Om je te helpen deelt Marco in deze blog zijn favoriete wijnen voor bij de barbecue.

-lees verder-

© 2020 - 2023 Vino di Marco | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.